SK SPĒKS komanda reabilitējās par zaudējumu FC Pārgauja 1.Valmieras telpu futbola čempionāta kārtas finālā un 2.kārtas finālā spēles pēdējās sekundēs izrāva uzvaru ar 2:1.

Vēl nepilnu minūti līdz fināla svilpei rezultāts bija neizšķirts, tomēr SK SPĒKS pieprasītais minūtes pārtraukums ļāva izplānot un perfekti izspēlēt kombināciju, kas nodrošināja uzvaru visā kārtā. Trešajā vietā jau otro posos pēc kārtas palika SK Matīši komanda, kas atkal pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Valmiera Glass FK/BSS U18 vienību. Tostarp kritumu rangā piedzīvoja Kvartāls komanda, kas ar ievērojami pastiprinātu sastāvu tomēr nespēja izkļūt no apakšgrupas un palika 5.vietā. Jāuzteic VIA komanda, kas izcīnīja pirmos punktus, varonīgi noturot bezvārtu neizšķirtu pret Valmieras futbola kluba audzēkņiem.

Rezultatīvākais spēlētājs pēc 2.kārtas – Igors Ļedovskihs

LedovskihsOtrajā čempionāta kārtā komandas ‘Mazais Cinis’ galvenais bombardieris Igors Ļedovskihs ir guvis vēl 3 vārtus un tagad ar 8 rezultatīviem sitieniem kļuvis par čempionāta labāko vārtu guvēju, apsteidzot arī V.Beidamirovu, kuram pagaidām ‘tikai’ 7 vārti. Tiem vadošo komandu skautiem, kuri vēlas Valmieras Levandovskim piedāvāt labāku līgumu, pievienojam viņa foto.